MÖBLER / Bord / Matbord 13846352
nr 1384 6352
Matbord
Gustaviansk stil. Diameter: 110cm, höjd: 73cm, 2 st, iläggsskivor, 2x45cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:18:59
15/3 13:33:52
15/3 17:50:00
Den Gustavianska stilen